Oheň sv. Jiří 2019

Ve čtvrtek 25. dubna v době schůzky světlušek a vlčat se na zahradě klubovny sešlo téměř celé středisko. Sluníčko se smálo a hřálo malé děti i dospělé, vlčata, světlušky, skautky, skauty i naše milé oldskauty Ježky. Na různých místech se ukrývaly lístečky se slovy tří starších skautských písniček, každá měla svoji barvičku. Děti měly za úkol dát dohromady první sloky písní. Byla to fuška! S pomocí dospělých to zvládli a odměna nezklamala – zmrzlinový kornout báječně osvěžil. U slavnostního ohně jsme si povídali o statečnosti sv. Jiří patrona skautů, děti vyprávěly oldskautům, jak se jim líbí skautování, oldskauti zase vyprávěli zajímavé zážitky ze svého dětství. Zazpívali jsme si staré i nové písničky, které rádi zpívají dnešní mladí skautíci.
Činovníci střediska a oldskauti se ještě pozdrželi v klubovně u výborného pohoštění, připraveného oldskautkami, hezky si popovídali, zazpívali, dobrou vůli spolu měli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *