Šest skautek na výpravě

Dne 2. 2. 2019 jsme se skautkama vyrazily na výpravu. Ráno jsme nasedly na vlak do Pelhřimova. Bylo nás šest (Peťa, Klárka, Bety, Monča, Helča a Domča). Venku bylo pěkně, tál sníh a chvilkama bylo po dlouhé době hodně teplo. Dělaly jsme zastávky na jídlo a na hry (nosily jsme se poslepu, nebo do sebe poslepu narážely). Cesta utíkala rychle, hodně jsme povídaly až nás najednou Peťa s Klárkou, které měly výpravu na starosti, zastavily a daly nám do ruky mapu a jízdní řády a řekly, že máme vybrat tu nejlepší možnost, jak se dostat domů. Došly jsme do nedaleké vesnice Vlásenice, kde jsme si ještě zahrály psychiatra, a pak už jen nasedly na vlak. Výpravu většina hodnotila hodně pozitivně. Jsem ráda, že chodím do skautu a místo sezení doma jsem se mohla zase dostat do přírody…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *