VÝPRAVA DO TELČE

Do Telče jsme se vydali 9.3. 2019, byla to sobota a jelikož byli jarní prázdniny, tak bylo hodně lidí na horách a proto nás bylo na výpravě docela málo, ale i přesto jsme si ji užili. Výpravy se zúčastnili: Klárka Mezerová, Klárka Fialová, Bětka Fialová, Peťa Večeřová, Štěpánka Petrová, Monča Skoumalová a ze skautů Kuba Koděra a Honza Včela. V 9:25 jsme vyjeli vlakem překvapivě i s Honzou, který většinou nestíhá. V Kostelci jsme půl hodiny čekali na dalších spoj. V tomto čase měla Monča příležitost ukázat nám její „kouzelné schopnosti“. Věštila z karet a vyvěštila, že Peťa bude mít 26 dětí, Štěpánka bude žít s medvědem Kuba bude česat jablka s nějakou holkou. V druhém vlaku jsme vymysleli, že Monča bude vlastně Áďa s přezdívkou Monča. To ale pochopí jen někdo. Po příjezdu jsme se vydali po zelené značce, až jsme došli k místu, kde jsme se rozhodli udělat oheň a opéct si párky a špekáčky k obědu. Od špekáčků se Peťa posunula k hrušce a my k bonbónkům. Klára nám nabídla „kafovou“ čokoládu, tak jsme si ji také opekli. Byl to výborný oběd. Na louce jsme si ještě zahráli Buldoka a Fackovanou. Pak jsme se vydali na cestu do Telče a přitom jsme hráli Růženka, nálet, povodeň, bomba. V Telči jsme si prohlédli náměstí a ušli, jak by řekla Monča, několik chodů na zastávku, kde jsme hráli hloupou Kuchtu Buchtu a městečko Palermo, abychom vyplnili čas než nám jel bus domů. V buse jsme dohráli městečko Palermo a udělali zpětnou vazbu. Už se těšíme na další výpravu a hlavně na Svojsíkův závod.

Štěpánka Petrová, 10.3.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *