Posezení na chaloupce

Kalendář ohlašoval 7. 7. 2021 a oldskauti zamířili z různých stran do Cejle na chaloupku sestry Jarmily a bratra Slávka. Je to místo velmi příjemné, krásné a plné laskavosti, která vyzařuje z milých hostitelů. Tady se člověk cítí jako v nebíčku. Slávkovi jsme blahopřáli k devadesátým prvním narozeninám. Nikdo by mu tak požehnaný věk nehádal, je plný života a energie. Skvělé pohoštění přispělo k radostné náladě. Řízečky, salát, zákusky, dobré pivo a vínko, no, měli jsme se jak na svatbě. Sešlo se nás dvanáct a bylo nám společně dobře. Povídali jsme si o životě, o hezkém létě, jež nám umožňuje sedět na verandě uprostřed krásné zahrady. Takové chvíle si člověk musí dobře ukrýt do svého srdce a čerpat z nich dobrou pohodu, když je mu smutno.

Jarmilko a Slávku, moc vám děkujeme!

Rakša